דיל אהבה

המחיר המקורי היה: ₪ 375.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 330.00.

המלכותית | Royal

 169.00 399.00

זר ורדים אדומים

 229.00 1,050.00

זר פרחים הר ועמק

המחיר המקורי היה: ₪ 245.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 185.00.

זר פרחים סייפני לבן

המחיר המקורי היה: ₪ 280.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 250.00.

מארז רומנטיקה באוויר

המחיר המקורי היה: ₪ 415.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 325.00.

עציץ אנטוריום

המחיר המקורי היה: ₪ 230.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪ 189.00.

יום האהבה הוא אחד מהימים המיוחדים ביותר בלוח השנה, ואליו חובה להיערך מראש. כל מי שנמצא בזוגיות מכיר היטב את חשיבות היום הזה, ואמור להתכונן אליו בהתאם. השאיפה הטבעית תהיה להגיע למצב בו אתם חוגגים יחד עם בן או בת הזוג את אהבתכם המשותפת. אך מה נדרש מכם לעשות ביום המיוחד הזה? זוהי שאלת מיליון הדולר. לצד הרצון למצוא מקום המציע ארוחה טובה או כל פעילות שהיא, יהיה עליכם לרכוש מתנה. פרחים ליום אהבה יכולים להיות פתרון אולטימטיבי לאלה שלא רוצים לשבור את הראש. במאמר הבא נספר לכם מה תרוויחו אם תחליטו להעניק לבן או לבת הזוג זר פרחים ליום האהבה.

בכל פעם שיום האהבה מתקרב אתם חוששים שלא תעשו בחירה מספיק טובה? הרי בכל שנה יהיה עליכם לחשוב מחדש מה תוכלו להעניק לבן או לבת הזוג שלכם. פרחים ליום האהבה בהחלט יהיו הבחירה הכי פשוטה, זו שתוכלו לבצע אותה פעם אחר פעם. הרי בכל שנה באפשרותכם להעניק זר פרחים מעט שונה, כזה שכמותו לא הבאתם בשנה שקדמה לה. כתוצאה מכך, ההפתעה תהיה אחרת וההרגשה של מי שיקבל את זר הפרחים תהיה הרגשה שונה לגמרי.

כאשר אתם מסתכלים על מבחן התוצאה, תגלו כי כל מי שקיבל זר פרחים ליום האהבה שמח לקבל אותו. גם אלה שטוענים כי הם פחות מתחברים לפרחים, אינם יכולים לעמוד בפניהם. כאשר השליח דופק בדלת ונותן את זר הפרחים המיוחד, ההרגשה טובה מאוד. לכן זוהי בחירה שתגרום לכם לדעת כי אינכם הולכים להתחרט עליה. כמובן שתהיה לכם תמיד האפשרות להתאים את זר הפרחים לבן אדם שאליו הוא מיועד.

מי שתעניקו לו את המתנה ליום האהבה ירצה לדעת כי חשבתם עליו באופן מעמיק ואישי. אלה המעניקים מתנות רק כדי לצאת לידיי חובה, לא ירוויחו את הפידבק הרצוי בחזרה. כאשר רוכשים פרחים ליום האהבה, ישנה אפשרות להתאים אותם לאדם שאליו הם מיועדים. בין אם תבצעו את ההתאמה מבחינת צבע, מבחינת סוג הפרח או מבחינת כמות הפרחים אותה תשלחו. הבחירה שלכם בתור אלה שמעניקים את המתנה היא רב גונית, ומיד יראו כי חשבתם היטב טרם בחירת הפרחים.

המחיר של זר ליום האהבה אינו קבוע, ומשתנה בהתאם לסוג הפרח אותו תרכשו. לכל פרח יהיה תג מחיר שלו, ולכן המחירים צפויים להשתנות באופן מהותי. המחיר יכול להתחיל מכמה עשרות שקלים, ולהגיע גם למאות שקלים במקרה בו הזר יהיה יחיד ומיוחד במינו. אך מה שחשוב לדעת זה שהמתנה הזו אינה תקרע לכם את הכיס, ולא תגרום לכם לחשוב פעמיים טרם רכישתה. זה פלוס גדול לאלה שאוהבים להפתיע את בן או בת הזוג על בסיס קבוע.

  • זרים ליום האהבה – זרים ליום האהבה אינם צריכים להינתן לבדם. רכישת זר פרחים ליום האהבה צריכה להיות תוספת למתנה נוספת ואתה תעניקו יחד איתו. 
  • בלונים ליום האהבה – בלונים אומנם מזוהים עם ימי הולדת, אך גם ביום האהבה ניתן להעניק אותם. על הבלון אפשר לרשום ברכה מיוחדת או כמה מילים מיוחדות ונוגעות ללב.
  • דובי ליום האהבה – מי מכם שחושב שזר פרחים ליום האהבה אינו מספיק, יכול להוסיף גם דובי מיוחד. הדובי יהיה האקס פקטור שהופך את המתנה לכזאת שיהיה קשה לשכוח אותה.